Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Name
eu: Izena

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Action type
eu: Ekintza mota
