Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Storage
fi: Tallennus

en: Action type
fi: Toimenpiteen tyyppi
