Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Name
fr: Nom

en: Details
fr: Détails

en: Storage
fr: Stockage

en: Keyboard shortcuts
fr: Raccourcis clavier

en: Action type
fr: Type d'action

en: Binding
fr: Reliure

en: Key bindings
fr: Raccourcis clavier
