Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Name
gl: Nome

en: Details
gl: Detalles

en: Navigation
gl: Navegación

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Action type
gl: Tipo de acción
