Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Name
gu: નામ

en: Details
gu: વિગતો

en: Action type
gu: ક્રિયા પ્રકાર
