Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Name
hi: नाम

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Action type
hi: क्रिया प्रकार
