Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Name
hr: Naziv

en: Details
hr: Detalji

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Storage
hr: Spremnik

en: Keyboard shortcuts
hr: Kratice tipkovnice

en: Action type
hr: Vrsta akcije

en: Go to URL
hr: Idi na URL
