Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Name
id: Nama

en: Details
id: Rincian

en: Navigation
id: Navigasi

en: Action type
id: Jenis aksi
