Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Name
is: Nafn

en: Details
is: Nánar

en: Storage
is: Geymsla

en: Action type
is: Tegund aðgerðar
