Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Name
ja: 名前

en: Details
ja: 詳細

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Storage
ja: ストレージ

en: Keyboard shortcuts
ja: キーボードショートカット

en: Action type
ja: アクションの種類

en: Binding
ja: 装丁
