Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Details
jv: Lengkapé

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Action type
jv: Jinis aksi
