Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Name
ka: სახელი

en: Details
ka: დეტალები

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
