Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Name
kk: Аты

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Navigation
kk: Навигация

en: Action type
kk: Әрекет түрі
