Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Action type
km: ប្រភេទ​សកម្មភាព
