Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Keyboard shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‌ಗಳು
