Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Name
ku: ناو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Action type
ku: جۆری کردار
