Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Storage
lt: Saugykla

en: Action type
lt: Veiksmo tipas
