Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
