Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Name
ne: नाम

en: Details
ne: विस्तृत

en: Navigation
ne: नेभिगेसन
