Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Name
nl: Naam

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Storage
nl: Opslag

en: Keyboard shortcuts
nl: Toetsenbord-sneltoetsen

en: Action type
nl: Actietype

en: Go to URL
nl: Ga naar URL
