Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Name
nn: Namn

en: Details
nn: Detaljar

en: Navigation
nn: Navigering
