Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Name
pl: Nazwa

en: Details
pl: Szczegóły

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Storage
pl: Magazyn

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Action type
pl: Rodzaj działania

en: Key bindings
pl: Skróty klawiszowe
