Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Name
ps: نوم

en: Details
ps: سپړنې

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Action type
ps: چار بڼه
