Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Name
ru: Название

en: Details
ru: Подробности

en: Navigation
ru: Навигация

en: Storage
ru: Хранилище

en: Keyboard shortcuts
ru: Сочетания клавиш

en: Action type
ru: Тип действия

en: Go to URL
ru: Переход по адресу
