Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Name
sk: Názov

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Action type
sk: Typ akcie

en: Go to URL
sk: Prejsť na URL
