Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Name
sl: Ime

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Action type
sl: Vrsta akcije
