Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Name
sq: Emri

en: Details
sq: Hollësi

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Action type
sq: Lloji i veprimit
