Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Name
sv: Namn

en: Details
sv: Detaljer

en: Navigation
sv: Navigering

en: Storage
sv: Lagring

en: Keyboard shortcuts
sv: Kortkommandon

en: Action type
sv: Typ av åtgärd
