Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Action type
ta: செயலின் வகை
