Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Name
te: పేరు

en: Details
te: వివరాలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Action type
te: చర్య కరం
