Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Name
tr: İsim

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Keyboard shortcuts
tr: Klavye kısa yolları

en: Action type
tr: Eylem türü
