Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Navigation
ug: يول باشلاش
