Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Details
uk: Подробиці

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Storage
uk: Сховище

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Action type
uk: Тип дії

en: Go to URL
uk: Перехід за адресою

en: Binding
uk: Палітурка

en: Key bindings
uk: Прив'язка клавіш
