Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Name
vi: Tên

en: Details
vi: Chi tiết

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Keyboard shortcuts
vi: Phím tắt

en: Action type
vi: Loại thao tác
