Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: العمليات

en: Name
ar: الاسم

en: Details
ar: التفاصيل

en: Navigation
ar: التنقل

en: Keyboard shortcuts
ar: اختصارات لوحة المفاتيح

en: Action type
ar: نوع الإجراء

en: Go to URL
ar: اذهب إلى المسار
