Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Name
az: Ad

en: Details
az: Detallar

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Action type
az: Fəaliyyət növü
