Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Storage
de: Speicher

en: Keyboard shortcuts
de: Tastenkombinationen

en: Action type
de: Aktionstyp

en: Go to URL
de: Öffne URL
