Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Name
es: Nombre

en: Details
es: Detalles

en: Navigation
es: Navegación

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Keyboard shortcuts
es: Atajos de teclado

en: Action type
es: Tipo de acción
