Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Name
he: שם

en: Details
he: פרטים

en: Navigation
he: ניווט

en: Storage
he: אחסון

en: Action type
he: סוג הפעולה
