Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Name
hu: Név

en: Details
hu: Részletek

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Storage
hu: Tárolás

en: Keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Action type
hu: Művelettípus

en: Go to URL
hu: Webcímre ugrás
