Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Name
hy: Անուն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Action type
hy: Գործողության տեսակը
