Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Name
it: Nome

en: Details
it: Dettagli

en: Navigation
it: Navigazione

en: Storage
it: Archiviazione

en: Keyboard shortcuts
it: Scorciatoie con la tastiera

en: Action type
it: Tipo di azione
