Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Action type
lv: Darbības veids
