Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Name
oc: Nom

en: Details
oc: Detalhs

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Action type
oc: Tipe d'accion
