Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Name
fa: نام

en: Details
fa: جزئیات

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Action type
fa: نوع عملکرد
