Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Name
ro: Nume

en: Details
ro: Detalii

en: Navigation
ro: Navigator

en: Storage
ro: Depozitare

en: Keyboard shortcuts
ro: Scurtături tastatură

en: Action type
ro: Tip acţiune
