Keyboard Shortcut Utility (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Name
ur: نام

en: Details
ur: تفصیلات

en: Navigation
ur: نیویگیشن
