keycuts (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Add shortcut
be: Дадаць хуткую спасылку
