keycuts (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Keyboard shortcuts
de: Tastenkombinationen

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: Keyboard Shortcuts
de: Tastenkombinationen

en: Add shortcut
de: Verknüpfungen hinzufügen
