keycuts (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Add shortcut
el: Προσθήκη συντόμευσης
